top of page
lásky.jpg

TEAM

Michal Šaray

Mistr České republiky a více mistr Evropy v disco dance jednotlivcích.

Tanečník a choreograf, zakladatel taneční skupiny M Dance Club, která se věnovala po dobu více jak 12ti let streetovému tanci.  V roce 2005 a 2008, získala skupina nejvíce možné ocenění: Stala se mistrem České republiky a Evropy a byla nominována na taneční skupinu roku.  Jeho choreografie jste mohli vidět ve filmu Alice Nellis – Tajnosti.  V TV reklamních spotech pro USA, Turecko, Čínu. 

 

Jako choreograf a tanečník pracoval pro klienty: Bohemia Sekt, Styl kabo, Awd, Dhl, Česká pošta, Adidas, Nike, Wella, Miss Europe a mnoho dalších .. Vytvořil  choreografii  after party pro Českou Miss na Letišti Ruzyně. Svěrtové turné s Chorvatskou superstar Patrickem Jurdičem. S Patrickem Jurdičem procestovali Česko, Rakousko, Slovinsko, Chorvatsko, Rusko …..  na světovém tour Samorecida. 

 

V Lotyšsku se střídal na jedné stage s hvězdami jako jsou Enriko Iglesias, Graig David nebo Lara Fabian.

 

Dva roky pracoval pro cestovní kancelář Magic life v Turecku a Tunisu, kde pořádal pěvecko taneční show pro více jak 2000 turistů z celého světa.  S kapelou Guločar (vítěz Anděl) se stal dvakrát po sobě předskokanem legendě funky James Brownovi v pražské O2 aréně. 

 

Na Mezinárodní konzervatoři Praha vytvořil choreografii pro muzikál Superstar company v režii Vojtěcha Lavičky a za roli Moc Emoc byl nominován na cenu Thálie. Společně se všemi odděleními vytvořil projekty jako Legenda jménem Whitney Houston, Divas nebo M5J. Na Mezinárodní konzervatoři působí jako vedoucí oddělení pohybu a tance a letos se

stal uměleckým šéfem.

 

 

 

 

Zpívání se věnuji od malička V 15ti letech jsem se dostala pod křídla producenta Dana Hádla díky kterému jsem nazpívala veškeré ženské vokály na debutové cd Martina Chodúra (Lets celebrate), poslední CD Heleny Vondráčkové a nový singl Dary Rolins Všetko alebo nič. Vokalistka u Ewy Farne, Eriky Fečové Finalistka druhé řady soutěže Hlas Československa V roce 2015 jsem ztvárnila roli Kristýny ve filmovém muzikálu s názvem Muzikál aneb cesty ke štěstí Vystupuji s raperem Lipem s kterým mám úspěšný singl Kruhy který se několikrát umístil na 1. místě v hitpárádě Evropa 2 Dále jsem natočila píseň Múza s kapelou ATMO MUSIC s kterými společně s Lipem nyní pojedeme podzimní tour s názvem SEN V březnu 2016 jsem pokřtila debutové CD s kapelou PURPUR, s kterou už ale bohužel nespolupracuji Nyní točíme nové album s Jirkou Vidasovem a plánujeme ho během tohoto roku vydat. Na Mezinárodní konzervatoři působí na oddělení world music a jejím studentem je třeba Pavel Ferenc.

Už jako malá holka jsem v 6 ti letech navštěvovala balet a latinsko americké tance, kde jsme vyhrávali různé, taneční soutěže, to vše trvalo do 14 ti let. V 9-ti letech, jsem moderovala s Terezeou Pergnerovou, hudební jitparádu Eso, kde jsem s ní vysílala několik dílů. od 10 roku jsem se věnovala hraní na klavír a solovému zpěvu, kde jsem vyhrávala pěvecké a recitační souteže do 15-ti let. ve 13 ti letech jsem natočila pohádku,kde jsem hrála princeznu, Král drozdí brada

Ve12-14 ti letech jsem moderovala po Lucii Vondráčkové, dětský pořad Marmeláda v TV

V 15-ti letech přišla má první, muzikálová role a to hned hlavní, představitelka Julie v muzikálu Romeo a Julie v divadle u Hasičů v Praze, celé detství jsempůsobila v divadlech v severních čechách, kde jsem žila a odku pocházím. V 15-ti letech jsem byla přijata na hudební školu v Praze, Konzervatoř Jaroslava Ježka, zároveň jsem studovala ještě dálkově druhou škoku a to zahradní architekturu

V 15 ti letech jsem dva roky působila v dívčí formaci New Golden Kids, kde jsme dosáhli i zlaté desky, působení trvalo 3 roky. Od roku 2013 mám svůj vlastní projekt GOspel Night se kterým jsem prorazila a lidé mě začali vnímat jako Gospelovou zpěvačku,koncertování po celé ČR a zahraničí se svou kapelou a gospel sbory, tento projekt se stal velmi oblíbeným u posluchačů a vždy máme zakončení velkým koncertem v Betlémské kapli v Praze, už 7 let spolupracuji s veškerými gospel sbory v ČR , USA, Slovensku, 7 let každý rok létám za svými přáteli, černošskými zpěváky, kde máme gospel Worshopy, koncerty a učím se od těch nejlepších a oni zase přiletají sem na Gospel Night

OD roku 2019 se věnuji soukromým hodinám rétoriky, dabingu, nahrávání afirmací a meditačních nahrávek. Na Mezinárodní konzervatoří působí na oddělení world music a je programovou ředitelkou rádia IN a Roma.

Narodila se v roce 1986 v Praze do rodiny plné muzikantů. Ve čtyřech letech začala tancovat ve folklorním souboru RAIDŽ pod vedením dědečka Jožky Feča. Jako malá si to neuvědomila,ale tento okamžik ovlivnil její hudební život. V 9ti letech začala navštěvovat soukromé hodiny klavíru u paní profesorky Jarmily Janatové. I přesto že hra na klavír pro ni byla dobrá zkušenost, zpěv jí dělal daleko větší radost, rozhodla se tedy věnovat zpěvu. Začala chodit na soukromé hodiny k paní profesorce Lídě Nopové. V tu dobu s její babičkou Olgou Fečovou založily hudební kroužek her a nápadů aneb Čhavorikani Luma v překladu Dětský svět, kde měla první veřejné vystoupení. Ve 13ti letech přestoupila na hodiny zpěvu k paní profesorce Evě Svobodové,která jí připravila na přijímací zkoušky na Pražskou konzervatoř, kde uspěla. V 15ti letech tedy nastoupila ke studiu Populárního zpěvu již ke zmiňované Evě Svobodové. Od roku 2005 - 2013 působila v kapele Navigators, byla jednou ze tří frontmanů. Každý rok o Vánocích vyprodali Lucerna Music Bar, vystupovali v klubech ( ČR, SK,Německo, Švýcarsko) a na malých či velkých českých festivalech ( Mezi Ploty, Rock for Churchill, Mighty Sound, United Island of Prague,Rock for people aj.) V roce 2012 se Erika rozhodla zkusit štěstí v sólovém projektu, a tak se i stalo. Sestavila kapelu a začala produkovat svoje autorské skladby, které po sléze s kapelou hráli a nakonec i nahráli ve studiu u Ondřeje Žatkuliaka ( Rooftop Studio ). V Říjnu 2012 vyšlo album The Stories. O 3 roky později nahrála druhé autorské album s názvem Go for it. 6 skladeb z 10ti nahrála zcela sama, zbylé 4 skladby nahrál live band. Na Go for it spolupracovalo plno skvělých muzikantů z Čech a USA, včetně Eriky bratra Josefa Feča (baskytara). Na tomto albu zahráli v live bandu muzikanti od americké zpěvačky Lady Gaga, George McCurdy ( bicí) a Brockett Parsons ( klávesy). Na duet „YOU“ přijmul pozvání americký soulový zpěvák a muzikant Frank McComb. S tímto vysněným live bandem vystoupili v pražském Lucerna Music Baru, kde Erika představila skladby z chystaného alba Go for it s plnou parádou. Od roku 2016 Erika vyučuje na Mezinárodní konzervatoři Praha jako profesorka zpěvu a vokálových zpěvů. 
 

1000-074fd6fb5db2619138aba944c16bf63d.jpg
Leona-Gyongyosi_edited.jpg
erika_fecova_1433411569.jpg

Yanna

Leona Gyongyosi

Erika Fečová

bottom of page