top of page
zk2.jpg

SHOW

Smysl, poslání celé show

Posláním celé show je message pro všechny ty, kteří si chtějí plnit své sny prostřednictvím svého talentu a je jedno jestli jsi zpěvákem, tanečníkem nebo třeba kuchařem. 

Zázraky se dějí a je jen na nás samotných, jak s tím vším vynaložíme a chytneme se příležitosti. Diman je složená ze show, která se již v minulosti představila na půdě Mezinárodní konzervatoře Praha a jmenovala se DIVAS. Tato show byla velice úspěšnou a byla tvořená pouze pro ženy. Po 7mi letech se show znovu vrací a je propojená o mužskou část (MAN).

Team pedagogů vytypoval celkem sedm nadaných studentů a vybral pro ně známé songy od interpretů jako jsou Ariana Grande, Bruno Mars, Beyonce nebo Lady Gaga a vytvořil spolu s tanečníky show, kterou nazval DIMAN a která se letos ponese v hodně mladém a uvolněném duchu. 

 

Tvoří ji většinou studenti prvních ročníků.

Režie

Režisér a choreograf v jedné osobě měl již v začátku za cíl vytvořit něco nového a hlavně jiného. Ať už jde o poslání, celkové zpracování, výběr účinkujících, hudební podklad, efekty, tak i  prostor, kde bude běžnému diváku umožněno show pravidelně vídat. 

Prostor divadla Apollo byla jasnou volbou. Jednak je domovským místem Mezinárodní konzervatoře Praha, tak celková atmosféra, luxusní zařízení a hlavně nachází se v centru Prahy. Historie divadla Apollo se začala psát v roce 1927, kdy majitelé domu s tehdejším názvem Palác Koruna Česká nechali do dvora přistavět divadelní sál, ve kterém se nacházela i hudební kavárna, kde se scházelo kosmopolitní publikum.  Tehdy divadlo neslo ještě název Máj a také je potřeba zmínit, že tu začínala i pěvecká legenda Karel Gott.

Tour

Naším největším cílem je s pěvecko taneční show Diman s taneční show Diman zorganizovat turné a představit tak tuto jedinečnou show co nejširší veřejnosti, hlavně mladým lidem a motivovat je, že prostě sny se plní.

bottom of page